Wykonawcy

Poniżej znajdują się wykonawcy, z którym współpracujemy. Dzięki nim Twoje pomysły na aranżację, sprawnie wejdą w życie!

TommyGarden - Ogrody to My!

Wszystko czego potrzebuje Twój ogród. Świadczymy dla Państwa pełny zakres usług od projektu przez zakładanie i pielęgnację ogrodu.

Świat Tarasów

Zajmujemy się budową altan, pergoli, tarasów z drewna, tarasów kompozytowych oraz elewacji z różnych gatunków drewna. 

Drewne.pl

Specjalnością DREWNE jest budowa tarasów kompozytowych z desek i materiałów PVC najwyższej jakości. Wykonujemy także projekty i montaż pergoli ogrodowych, garaży, wiat, domków ogrodowych oraz domków narzędziowych.

ABEGOR

Pracowania architektury krajobrazu i wnętrz ABEGOR

Wu.Tektura

Wu.Tektura powstała po to, aby projektować nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrza, ale przede wszystkim aby budzić uczucia.

Ogród kompleks

Nasze usługi poparte są wieloletnim doświadczeniem oraz wyższym wykształceniem zdobytym na Akademii Rolniczej i na studiach podyplomowych z urządzania terenów zieleni. 

Firma Kaczmarczyk

Mamy duże doświadczenie w produkcji ogrodzeń, bram, krat oraz balustrad kutych według wzorów katalogowych, oraz autorskich projektów tworzonych na indywidualne życzenie klienta

F.H.U. Bodzoń II

Zajmujemy się realizacją projektów nietypowych i artystycznych, zgodnych z wizją i oczekiwani klientów, tworzymy projekty metalowych elementów, które mają zostać wykonane i po akceptacji przystępujemy do pracy.

Palmy do ogrodu!

W swojej ofercie posiadamy palmy, jukki, agawy, strelicje, kaktusy, bananowce i wiele innych. Posiadamy wiedzę i praktykę w hodowli roślin egzotycznych w warunkach klimatycznych naszego kraju.

logoprzezroczyste

PavPlast

Pavplast jest firmą posiadającą duże doświadczenie w zakresie montażu i wymiany stolarki okiennej, drzwi, bram garażowych, rolet.

romeco

ROMECO

ROMECO to firma, która zajmuje całościową opieką nad obejściami domów – zajmiemy się wszystkim tym, co wymaga pielęgnacji: trawniki, podjazdy, ogrody.

Dołącz do nas!

Projektujesz ogrody, wykonujesz tarasy, balkony i inne elementy z desek WPC? Zostań naszym klientem, zacznij zamawiać w naszym składzie i dołącz do polecanych przez nas wykonawców.