Galeria ML System (Wiaty Fotowoltaiczne) – Realizacja

ML System to gwarancja dobrze dobranej i wykonanej konstrukcji, marka zapewnia długoletnie i bezproblemowe użytkowanie instalacji fotowoltaicznej. Do produkcji  konstrukcji stosowane są materiały wysokiej jakości, które służą naszym klientom przez długie lata.

Konstrukcja zadaszenia z profili aluminiowych o wysokiej czystości oraz wysokiej klasie antykorozyjności. Zadaszenie pokryte jest modułami fotowoltaicznymi [PV] zaprojektowanymi tak, by maksymalnie wykorzystać potencjał technologii PV. Wyposażona została w moduły najnowszej generacji o wysokiej sprawności i trwałości z możliwością personalizacji przezierności dopasowanych pod kątem rozwiązań aglomeracyjnych. Wyposażona w zestaw zapewniający autonomiczne działanie.

Całość odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak i wandaloodporna (wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne). Może zostać zabarwiona na dowolny kolor palety RAL oraz konfigurowalna o moduły dodatkowe, tj. oświetlenie LED, monitoring, samooczyszczenie, NoFrost itp. Dodatkowo zadaszenie doskonale sprawdzi się w aplikacjach pojedynczych miejsc, jak i połączonych konstrukcji. ZMIENIAMY