Skład fabryczny kompozytów GAMRAT WPC w Krakowie (w małopolskim)

Miło nam poinformować, że od jakiegoś czasu jesteśmy oficjalnym składem fabrycznym kompozytów firmy GAMRAT WPC. Co to oznacza?  Oznacza to tyle, że stworzyliśmy Państwu możliwość zapoznania się z praktycznie pełnym asortymentem kompozytów Firmy Gamrat WPC, zamiast jeździć do fabryki, by obejrzeć produkty, wystarczy podjechać do nas.

Przy okazji także przypominamy, że w naszym składzie dostępna jest możliwość pocięcia zakupionych przedmiotów!

Mamy na naszym składzie kompozytów na Ujastek w Krakowie asortymencie:

Co to za firma GAMRAT WPC?

Od ponad 80 lat Gamrat SA jest jednym z wiodących producentów materiałów budowlanych (Początki Gamrat Spółka Akcyjna sięgają połowy ubiegłego wieku!!!). Nasze produkty wyróżniają się na rynku doskonałą jakością i innowacyjnością. Oferują materiały budowlane z polichlorku winylu i polietylenu. Produkty Gamrat SA są wykorzystywane przez wykonawców obiektów infrastrukturalnych i miejsc publicznych. Decydując się na produkty firmy Gamrat, wybierasz wiedzę, doświadczenie i najwyższą jakość.

Firma gamrat nieustannie się rozwija i doskonali swoje produkty – najpierw jako firma skarbowa a od maja 2011 jako firma prywatna. Wraz z największym udziałowcem – firmą „Lentex” SA z Lublińca – Gamrat SA buduje silną markę i dba o miano najlepszego producenta w swojej branży.

Misja, wizja i cele firmy Gamrat?

Mottem firmy jest patrzeć daleko i mierzyć wysoko. Gamrat SA dba o jakość i rozwój rynku budowlanego nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Przedsiębiorstwo stara się, aby produkty i usługi spełniały oczekiwania klientów, a montażystom i ułatwiały im pracę. Firma nie stoi w miejscu! Aby sprostać potrzebom rozwijającego się rynku, wciąż unowocześnia swoje produkty. Materiały Gamrat SA są prawdopodobnie najbardziej innowacyjne i skuteczne. Firma podążamy za aktualnymi trendami, zwracając jednocześnie uwagę na jakość i bezpieczeństwo.

Deski kompozytowe Gamrat WPC

Jednym z czołowych produktów firmy Gamrat WPC są deski kompozytowe.

Deski Gamrat to estetyczne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje tarasy wykonane z drewna i drewna egzotycznego. Produkt ten jest nie tylko trwały i funkcjonalny, ale również nie wymaga czasochłonnej i kosztownej konserwacji, by przez wiele lat prezentować się atrakcyjnie. Firma posiada ofertę, która sprawdzi się we wszystkich konstrukcjach infrastruktury ogrodowej i parkowej. System desek kompozytowych Gamrat WPC znajduje zastosowanie na tarasach i balkonach w małych domach jednorodzinnych, ale także w dużych obiektach, takich jak hotele, motele czy domy wczasowe. Nadają się także do wykończeń przystani, pomostów, a nawet brzegów oczek wodnych i basenów.

Jeszcze raz zapraszamy do AKDAR w Krakowie, oficjalnego składu Fabrycznego GAMRAT WPC!