Palmy do ogrodu, na taras… 🌴🌴🌴 – gdzie kupić w Krakowie?

Trochę egzotyki? A czemu nie? – Od dawien dawna jeszcze w dworkach polskich szlachciców podziwiano w te dziwne „nie nasze” rośliny, były oranżerie, były palmiarnie. Czemu nie wrócić do starych tradycji i nie ocieplić naszego klimatu egzotyką? Dziś jest to znacznie prostsze i nie trzeba być szlachcicem, by sobie na palmę pozwolić. Wystarczy odwiedzić Krakowską Palmiarnię.

Palmiarnia-Kraków.pl to firma, która codziennie zmienia ogrody i wnętrza na lepsze! Ichniejsze rośliny znalazły swoje miejsce w ogrodach, oranżeriach, hotelach, basenach, mieszkaniach, zdobiąc biura, a także balkony i tarasy (w tym takze te wykonane z desek kompozytowych zamawianych w naszym składzie!).

Szeroki wybór gatunków i rozmiarów palm i innych roślin egzotycznych (np.  jukki, agawy, strelicje, kaktusy, bananowce itd.) pozwala palmiarni zaproponować Państwu coś odpowiedniego bez względu na wielkość ogrodu, tarasu, balkonu czy domowego wnętrza.

PS: A jeśli chcesz tylko pooglądać, ewentualnie porobić zdjęcia w Krakowskich egzotycznych miejscach, taka możliwość w tym miejscu także istnieje!